Тренувальний ніж-метелик без заточки "Chami Ninja"
Балісонг, а в народі ніж-метелик, — складаний ніж з клинком, прихованим в складеному положенні в рукояті, утвореної двома поздовжніми половинками з П-образним перетином, шарнірно з'єднаними з хвостовиком клинка. При відкриванні половинки рукояті роблять оберт на 180 градусів у протилежні напрями щодо клинка, оголюючи клинок і, з'єднуючись, утворюючи рукоять.
Балісонг "Chami Ninja" є яскравим представником цього виду ножів. Повна довжина цього «метелика» складає 22.5 см, при цьому довжина леза - 10.5 див. Виконаний балісонг з 420 сталі. Якісний, збалансований клинок відмінно підійде для фліппінга, який став уже своєрідною субкультурою. А яскравий і агресивний забарвлення - виділить цей тренувальний метелик серед конкурентів.
У нашому інтернет-магазині Ви знайдете величезний вибір балісонгів на будь-який смак, класичні ножі, тренувальні, навіть футуристичні ножі-метелики з градієнтним забарвленням і помітним дизайном.
Купити ніж-метелик можна залишивши нам заявку, клікнувши на кнопку «Купити».
Характеристики тренувального метелика "Chami Ninja":
- Загальна довжина, мм: 225
- Довжина рукояті, мм: 120
- Довжина леза, мм: 105
- Товщина леза, мм: 2,1
- Покриття леза: Satin Finish
- Матеріал леза: 420
- Твердість сталі: 52-55 HRC
- Вага ножа, м: 115
- Матеріал рукояті: метал
- Матеріал чохла: немає
- Колір: градієнт
- Стан новий.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага ножа | 115 г |
| Стан | Нове |
| Твердість різального леза | 56 HRC |
| Матеріал руків'я | Неіржавка сталь |
| Призначення | Туризм |
| Довжина ножа | 22.5 см |
| Товщина леза | 2.1 |
| Довжина леза | 10.5 мм |
| Довжина ручки | 12 см |
| Поверхня | Матова |
| Тип | Складной |
| Колір | Чорний |
| Довжина в складеному стані | 12 см |
- Ціна: 250 ₴




