Синій балісонг без заточування "Blue Ninja"
Балісонг, або ніж-метелик, — складний ніж з клинком, що ховається в складеному положенні в ручці, утворений двома поздовжніми половинками з П-подібним перерізом, шарнірно з'єднаними з хвостовиком клинка. Під час відкривання половинки колодки обертаються на 180 градусів у протилежні напрямки щодо клинка, відкриваючи клинок і, з'єднуючись, утворюючи рукоять.
У нашому інтернет-магазині Ви знайдете величезний вибір балісонгів на будь-який смак, класичні ножі, тренувальні, навіть футуристичні ножі-метелики з градієнтним забарвленням і помітним дизайном.
Цей ніж-метелик є — тренувальним. Безпечний, не має заточування, але водночас габаритами, вагою нічим не поступається справжньому ножу. З ним Ви зможете почати навчання фліпгу без побоювання порізатися.
Характеристики тренувального ножа- метелика "Blue Ninja":
- Загальна довжина, мм: 225
- Довжина ручки, мм: 120
- Довжина леза, мм: 105
- Товщина леза, мм: 2,1
- Покриття леза: Satin Finish
- Матеріал леза: 420
- Твердість сталі: 52-55 HRC
- Вага ножа, г: 115
- Матеріал рукояті: метал
- Матеріал чохла: немає
- Колір: Синій + сталевий
- Стан новий.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага ножа | 115 г |
| Довжина в складеному стані | 12 см |
| Довжина леза | 10.5 мм |
| Довжина ножа | 22.5 см |
| Довжина ручки | 12 см |
| Призначення | Тренувальний |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Нове |
| Твердість різального леза | 56 HRC |
| Тип | Складной |
| Товщина леза | 2.1 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 250 ₴




