
Ніж викидний Револьвер. Горизонтальне розкладання леза. Автомат
249 ₴
- В наявності
- Код: 7089W арт 02922
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичний викидний ніж 7089W
"Револьвер"
Бюджетний викидний ніж 7089W — чудовий вибір як для новачка, так і для досвідченого користувача ножів. Стильний зовнішній вигляд, якісна збірка та бюджетна ціна, що ще потрібно?
Цей викидний ніж має горизонтальний викид леза за допомогою кнопки. Від самовільного спрацьовування захищає надійний замок-фіксатор.
Автоматичний ніж 7089W має 23,5 см повної довжини, та вагу 148 г. Довжина леза — 10.5 см. У комплекті також є чохол.

Характеристики викидного ножа-автомата Кайман:
- Повна довжина ножа, см: 23,5
- Довжина в складеному стані, см: 13
- Сталь: 420
- Довжина леза, см: 10,5
- Ширина леза, см: 2,5
- Товщина леза в обуху, мм: 2
- Вага, г: 148
- Вага з чохлом, г: 156
- Кнопка викиду.
- Замок-фіксатор.
- Дерев'яні накладки на ручки.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 148 г |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Довжина ножа | 235 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 420 |
| Призначення | Повсякденний |
| Особливості | Запобіжник |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 54 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 156 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 105 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



