Викидний фронтальний ніж (фронталка) Тотем MP01
Викидний фронтальний ніж із двостороннім заточуванням леза та викидом клинка вперед за допомогою шпеника під великий палець. Чудове збирання робить цю викидуху якісною заміною фірмових ножів.

Технічні характеристики викидного ножа Тотем MP01:
- Бренд: Тотем
- Країна-виробник: КНР
- Матеріал руків'я: Метал
- Твердість клинка: 57-59 HRC
- Сталь: 440C
- Поверхня леза: paint
- Наявність чохла: Да
- Тип замка: Single-Action Out the Front Assisted Opening
- Тип складаного: викидний, фронтальний
- Наявність кліпси: Да
- Додаткові функції: склобій, отвір під темляк
- Толщина клинка: 2.3 мм
- Загальна довжина: 226 мм
- Довжина клинка: 88 мм
- Вага: 210 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 210 г |
| Довжина у складеному стані | 13.8 см |
| Довжина ножа | 226 мм |
| Довжина рукоятки | 127 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴




