Топ продаж

Тактичний ніж із чохлом. Товста сталь. Для військових, солдатів, виживання
700 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4018C
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ніж тактичний Columbia для виживання 4018C
Ніж із фіксованим лезом Columbia — оригінальний тактичний ніж для прихованого міського носіння та інших цілей.
Тактичний ніж Columbia 4018C має чудові проникні властивості. Клинок виготовлений із нержавіючої сталі 440.

Колодка ножа виготовлена з металу з міцними пластиковими накладками. Має протиковзне покриття, яке забезпечує чудове зчеплення ручки з долонею. На кінці колодки є склобій.

Ніж Columbia 4018C — це гарний, зручний тактичний ніж. Завдяки гострому тонкому лезу чудово підійде як для виконання тактичних, так і для будь-яких побутових цілей.
Характеристики ножа Columbia 4018C:
- Тип: Тактичний
- Модель: 4018C
- Загальна довжина ножа — 27 см.
- Довжина клинка — 13,5 см.
- Товщина обуха — 3 мм.
- Матеріал клинка — якісна сталь 440C.
- Матеріал колодки — метал із міцними пластиковими накладками.
- Матеріал ножен — пластик Secure Ex.
- Вага ножа — 191 грама.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 191 г |
| Довжина у складеному стані | 27 см |
| Довжина ножа | 270 мм |
| Довжина рукоятки | 135 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Призначення | Тактичний |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 300 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



