Топ продаж

Тактичний ніж із чохлом. Товста сталь. Для військових, солдатів, виживання
800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5018
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж тактичний, багатозадачний із товстої сталі 5018
Ніж із фіксованим лезом Тотем 5018 — оригінальний тактичний ніж для прихованого міського носіння та інших цілей.
Тактичний ніж Тотем 5018 має чудові проникні властивості. Клинок виготовлений із неіржавкої сталі 5Cr15Mov.

Колодка ножа виготовлена з міцного пластику. Має протиковзне покриття, яке забезпечує чудове зчеплення ручки з долонею. На кінці колодки є склобій.

Ніж Тотем 5018 — це гарний, зручний тактичний ніж. Завдяки гострому тонкому лезу чудово підійде як для виконання тактичних, так і для будь-яких побутових цілей.
Характеристики ножа Тотем 5018:
- Тип: Тактичний
- Модель: Тотем 5018
- Загальна довжина ножа — 24,3 см.
- Довжина клинка — 11,5 см.
- Товщина обуха — 3,5 мм.
- Матеріал клинка — якісна сталь 5Cr15Mov.
- Матеріал колодки — метал із міцними пластиковими накладками.
- Матеріал ножен — пластик Secure Ex.
- Вага ножа — 318 грамів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 318 г |
| Довжина у складеному стані | 24.3 см |
| Довжина ножа | 243 мм |
| Довжина рукоятки | 135 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Призначення | Тактичний |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Хакі |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



