Новинка

Ніж стилет, автоматичний АРМО Карбон (Carbon). Тотем PA98M2
500 ₴
- В наявності
- Код: 93013
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж стилет автоматичний,
Карбон
Автоматичні викидні ножі з горизонтальним викидом клинка серії АРМО — це якісні викидухи, з чималими габаритами (24.2 см повної довжини) і мають вагу 142 г, що досить багато і говорить про якість збирання.
Чудово лежать у руці. Заточення леза — тільки з одного боку (див. фото), тому ці викидухи не потрапляють під категорію заборонених, так як не є Стилетами.

Характеристики викидного ножа Армо Карбон:
- Загальна довжина, см: 24,2
- Довжина леза, см: 8,7
- Товщина леза, мм: 2
- Довжина ручки, см: 13,7
- Твердість сталі, HRC: 54-56
- Маса, г: 142
- Поверхня леза: Mirror Polish
- Наявність кліпси: немає
- Матеріал рукояті: Метал, пластик
- Тип замку: Liner Lock
- Марка сталі: 440 C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 142 г |
| Довжина у складеному стані | 24.2 см |
| Довжина ножа | 242 мм |
| Довжина рукоятки | 137 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Туризм |
| Особливості | Запобіжник |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Коричневий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 152 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





