Загальна довжина – 370 мм;
Довжина леза – 220 мм;
Ширина леза — 30 мм;
Товщина леза – 2-2,5 мм;
Матеріал леза - ресора-пружинна високовуглецева сталь марки 65 Г;
Матеріал рукояті - дуб;
Виробник – ТОВ "Супутник" (Україна).
Довжина леза – 220 мм;
Ширина леза — 30 мм;
Товщина леза – 2-2,5 мм;
Матеріал леза - ресора-пружинна високовуглецева сталь марки 65 Г;
Матеріал рукояті - дуб;
Виробник – ТОВ "Супутник" (Україна).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Супутник |
| Тип | Ніж для м'яса |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 22 см |
| Довжина ножа | 37 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для обвалки м'яса/обробний |
| Довжина клинка | 220 мм |
| Сталь | 65 Г |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴

