Загальна довжина – 295 мм;
Довжина леза – 195 мм;
Ширина леза — 40 мм;
Товщина леза – 2 мм;
Матеріал леза – сталь AISI 420;
Матеріал рукояті – пластик.
Довжина леза – 195 мм;
Ширина леза — 40 мм;
Товщина леза – 2 мм;
Матеріал леза – сталь AISI 420;
Матеріал рукояті – пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 19.5 см |
| Вага | 111 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Кухарський/Шеф ніж, Універсальний |
| Довжина клинка | 195 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴

