
Ніж багатофункціональний (мультитул) К 1016
280 ₴
- В наявності
- Код: 00000001284
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри в похідному положенні – 90 х 23 х 22 мм;
Матеріал рукояті - прогумований полімер.
Функції:
-ліхтар;
-пінцет;
-кулькова ручка;
-ножиці;
-ніж;
-пила для дерева;
-гайковий ключ;
-бітоутримувач + набір біт;
-Компас.
У комплекті: багатофункціональний ніж, набір біт, чохол
Матеріал рукояті - прогумований полімер.
Функції:
-ліхтар;
-пінцет;
-кулькова ручка;
-ножиці;
-ніж;
-пила для дерева;
-гайковий ключ;
-бітоутримувач + набір біт;
-Компас.
У комплекті: багатофункціональний ніж, набір біт, чохол
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 130 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина: | 90 мм |
| Довжина клинка | 65 мм |
| Кількість інструментів | 5 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний, З бітами |
| Функції | Ніж, Пила по дереву, Відкривачка для пляшок, Гайковий ключ 5 - 8 мм, Гайковий ключ 9 мм, Ножиці, Бітотримач, Компас, Ліхтарик, Набір біт (4 шт), Штопор, Шліцева викрутка маленька, Пінцет, Ручка |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴



