
Ніж кухонний Tramontina 23528/213 MULTICOLOR для чищення овочів
101 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000002539
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Довжина леза: 76 мм
Матеріал рукояті: поліпропілен із вставками з гуми
Матеріал клинка: сталь AISI 420
Призначення: для чищення овочів
Виробник: Tramontina (Бразилія)
Лезо ножів серії MULTICOLOR виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі AISI 420. Товщина леза — 1,2,2 мм. Рукоятка виконана з поліпропілену з деталями з гуми – для підвищення безпеки роботи з ножем. Твердість клинка складає 53 од. HRC. При виготовленні ножів Tramontina сталь проходить термообробку із застосуванням азоту та полірування. У ході термообробки клинки стають твердими, втрачаючи гнучкості та в'язкості.
Матеріал рукояті: поліпропілен із вставками з гуми
Матеріал клинка: сталь AISI 420
Призначення: для чищення овочів
Виробник: Tramontina (Бразилія)
Лезо ножів серії MULTICOLOR виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі AISI 420. Товщина леза — 1,2,2 мм. Рукоятка виконана з поліпропілену з деталями з гуми – для підвищення безпеки роботи з ножем. Твердість клинка складає 53 од. HRC. При виготовленні ножів Tramontina сталь проходить термообробку із застосуванням азоту та полірування. У ході термообробки клинки стають твердими, втрачаючи гнучкості та в'язкості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Овочевий ніж |
| Довжина леза | 7.6 см |
| Вага | 25 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для овочів/фруктів |
| Довжина клинка | 76 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 1 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴