
Мультиінструмент (мультитул) Traveler XMT609H2
325 ₴
- В наявності
- Код: 00000002811
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультиінструмент (мультитул) Traveler XMT609H2
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
ext-align:center">
- Розміри в похідному положенні – 102 мм;
- Матеріал рукояті – алюміній;
- Вага – 233 г.
Функції Traveler XMT609H2:
- ніж (62 мм);
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестова;
- інструмент для зачистки дроту;
- інструмент для чищення луски;
- пила;
- велика шліцева викрутка;
- консервний ніж;
- мала шліцева викрутка;
- напилок;
- середня шдицева викрутка;
- плоскогубці;
— кусачки.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 233 г |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина клинка | 62 мм |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Хрестова викрутка маленька, Відкривачка для консервів, Інструмент для зняття ізоляції, Рибочистка, Напилок, Шліцева викрутка велика, Шліцева викрутка маленька, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Пила по дереву |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний |
| Кількість інструментів | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴



