Мультиінструменти ТМ Traveler мають високу якість виконання. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики:
Розміри в похідному положенні - 106 мм;
Матеріал рукояті – алюміній;
Вага – 295 г.
У комплекті щільний чохол кордуровий.
Функції:
- пасатижі;
- кусачки;
- ніж (60 мм);
- ніж малий/шило;
- інструмент для чищення луски;
- інструмент для зачистки дроту;
- напилок;
- викрутка плоска велика;
- викрутка плоска крихітка;
- викрутка плоска середня;
- відкривачка для пляшок;
- викрутка хрестоподібна;
- консервний ніж.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Конфігурація | Пасатижі, Кусачки, Щипці для зняття ізоляції, Ніж, Викрутка, Шило, Консервний ніж, Відкривачка для пляшок |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 23 мм |
| Вага | 295 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 10.6 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний |
| Кількість інструментів | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴


