Загальна довжина – 310 мм;
Довжина робочої поверхні – 187 мм;
Діаметр робочої поверхні – 10 мм.
Мусат призначений для виправлення деформованої ріжучої кромки ножа. Використовується для підтримки леза в ідеально гострому стані.
Довжина робочої поверхні – 187 мм;
Діаметр робочої поверхні – 10 мм.
Мусат призначений для виправлення деформованої ріжучої кромки ножа. Використовується для підтримки леза в ідеально гострому стані.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мусат |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 210 г |
| Виробник | Totem |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Кількість рівнів заточки | 1 |
| Тип точила | Ручне |
| Довжина робочої поверхності | 187 мм |
| Абразив | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

