Загальна довжина – 425 мм;
Довжина робочої поверхні – 303 мм;
Діаметр робочої поверхні – 10 мм.
Мусат призначений для виправлення деформованої ріжучої кромки ножа. Використовується для підтримки леза в ідеально гострому стані.
Довжина робочої поверхні – 303 мм;
Діаметр робочої поверхні – 10 мм.
Мусат призначений для виправлення деформованої ріжучої кромки ножа. Використовується для підтримки леза в ідеально гострому стані.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 318 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Тип | Мусат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразив | Метал |
| Довжина робочої поверхності | 303 мм |
| Кількість рівнів заточки | 1 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Тип точила | Ручне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴

