Розміри в похідному положенні - 110 мм;
Матеріал рукояті – метал;
Вага – 210 г.
Функції:
- ножиці;
- штопор;
- ніж великий (76 мм);
- викрутка хрестова;
- викрутка плоска;
- відкривачка для пляшок;
- інструмент для зачистки дроту;
- консервний ніж;
- гайковий ключ.
У комплекті – чохол.
Ніж фіксується у робочому положенні лінійним замком (Liner Lock).
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – метал;
Вага – 210 г.
Функції:
- ножиці;
- штопор;
- ніж великий (76 мм);
- викрутка хрестова;
- викрутка плоска;
- відкривачка для пляшок;
- інструмент для зачистки дроту;
- консервний ніж;
- гайковий ключ.
У комплекті – чохол.
Ніж фіксується у робочому положенні лінійним замком (Liner Lock).
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 168 г |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 104 мм |
| Кількість інструментів | 3 шт. |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 76 мм |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440А |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функції | Ніж, Ножиці, Шліцева викрутка, Відкривачка для консервів, Серейтор, Відкривачка для пляшок, Гайковий ключ 4 - 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴



