
Мультиінструмент (мультитул) Traveler MT156
225 ₴
- В наявності
- Код: 00000002949
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики мультитул Traveler MT156
- Бренд: Traveler
- Країна виробник: Китай
- Твердість клинка: 52-54 HRC
- Сталь: AISI 420
- Наявність чохла: Так
- Кількість інструментів: 8
- Функції: Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Керн, Шліцева викрутка маленька, Інструмент для зняття ізоляції, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Відкривачка для консервів, Бітотримач, Лінійка, Інструмент для вилучення гачка, Рибочистка, Набір біт (9 шт), Гайковий ключ 6 - 8 мм
- Тип мультитулу: Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами
- Довжина клинка: 60 мм
- Висота: 15 мм
- Ширина: 32 мм
- Довжина: 104 мм
- Вага: 151 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість інструментів | 8 шт. |
| Довжина | 104 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 151 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴



