Розміри в похідному положенні – 105 мм;
Матеріал рукояті - метал;
Вага – 263 г.
Функції:
- ніж (65 мм);
- викрутка хрестова;
- мала шліцева викрутка;
- лезо для чищення луски;
- інструмент для вилучення гачків;
- відкривачка для пляшок;
- консервний ніж;
- інструмент для зачистки дроту;
- середня шліцева викрутка;
- напилок;
- велика шліцева викрутка;
- керн;
- плоскогубці;
— кусачки.
Мультіінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить у руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті - метал;
Вага – 263 г.
Функції:
- ніж (65 мм);
- викрутка хрестова;
- мала шліцева викрутка;
- лезо для чищення луски;
- інструмент для вилучення гачків;
- відкривачка для пляшок;
- консервний ніж;
- інструмент для зачистки дроту;
- середня шліцева викрутка;
- напилок;
- велика шліцева викрутка;
- керн;
- плоскогубці;
— кусачки.
Мультіінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить у руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 206 г |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість інструментів | 9 шт. |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴



