
Багатофункціональний ніж (мультитул) Traveler PK62
296 ₴
- В наявності
- Код: 00000002989
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вага – 195 г;
Матеріал рукояті та інструментів - пластик.
Інструменти:
- ложка;
- Блузка;
- ніж;
- відкривачка для пляшок/консервний ніж;
- штопор;
- ліхтарик;
- компас;
- шило;
- керн;
- пилка для дерева
- багатофункціональний гачок.
Матеріал рукояті та інструментів - пластик.
Інструменти:
- ложка;
- Блузка;
- ніж;
- відкривачка для пляшок/консервний ніж;
- штопор;
- ліхтарик;
- компас;
- шило;
- керн;
- пилка для дерева
- багатофункціональний гачок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 195 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Кількість інструментів | 10 шт. |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функції | Ложка, Виделка, Ніж, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Ліхтарик, Компас, Шило, Штопор, Пила по дереву, Багатофункціональний гачок, Керн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴

