
Багатофункціональний ніж (мультитул) Traveler K544 Синій
199 ₴
- В наявності
- Код: 00000012987
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вага – 129 г;
Матеріал рукояті – метал.
Інструменти:
- ложка;
- Блузка;
- ніж;
- відкривачка для пляшок;
Мультиінструмент для зручності розкладається на 2 частини.
Матеріал рукояті – метал.
Інструменти:
- ложка;
- Блузка;
- ніж;
- відкривачка для пляшок;
Мультиінструмент для зручності розкладається на 2 частини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 129 г |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Кількість інструментів | 3 шт. |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 78 мм |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функції | Ніж, Виделка, Ложка, Відкривачка для пляшок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴
