Багатофункціональний ніж (мультитул) Traveler A107G Металік
Розміри в похідному положенні -;
Вага – 93 г;
Матеріал рукояті – метал.
Інструменти:
- ложка;
- Блузка;
- ніж;
- відкривачка для пляшок/консервний ніж;
- штопор;
- керн;
Мультиінструмент для зручності розкладається на 2 частини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Кількість інструментів | 6 шт. |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина клинка | 72 мм |
| Функції | Виделка, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Ложка, Ніж, Серейтор, Штопор |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴


