Довжина робочої поверхні – 254 мм;
Матеріал рукояті: полікарбонат
Метод виробництва ножів серії Century – кування в штампах.
Ножі лінійки Century Tramontina були розроблені спеціально для професіоналів та аматорів готувати. Саме тому вони відрізняються гостротою та зносостійкістю лез. Леза зі спеціальної нержавіючої сталі DIN 1.4110, штамповані єдиним пластом (моноблок) та пройшли сучасну термічну обробку. Даний вид гарту гарантує твердість сталі клинка від 55 до 58 за шкалою твердості Роквелла.
Ручки виконані з полікарбонату, посиленого скловолокном, відлиті прямо на ручку леза та закріплені алюмінієвими клепками, для забезпечення більш високої зносостійкості..
Можна мити в посудомийній машині.
Матеріал рукояті: полікарбонат
Метод виробництва ножів серії Century – кування в штампах.
Ножі лінійки Century Tramontina були розроблені спеціально для професіоналів та аматорів готувати. Саме тому вони відрізняються гостротою та зносостійкістю лез. Леза зі спеціальної нержавіючої сталі DIN 1.4110, штамповані єдиним пластом (моноблок) та пройшли сучасну термічну обробку. Даний вид гарту гарантує твердість сталі клинка від 55 до 58 за шкалою твердості Роквелла.
Ручки виконані з полікарбонату, посиленого скловолокном, відлиті прямо на ручку леза та закріплені алюмінієвими клепками, для забезпечення більш високої зносостійкості..
Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Вага | 230 г |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Тип | Мусат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразив | Метал |
| Довжина робочої поверхності | 254 мм |
| Кількість рівнів заточки | 1 |
| Матеріал руків'я | Полікарбонат |
| Тип точила | Ручне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


