
Мультиінструмент (мультитул) Traveler X9402
398 ₴
- В наявності
- Код: 00000002813
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри в похідному положенні – 138 мм;
Матеріал рукояті – метал;
Вага – 215 г.
Функції:
- пасатижі;
- кусачки;
- ніж (60 мм);
- інструмент для зачистки дроту;
- Молоток;
- цвяходер;
- викрутка плоска;
- відкривачка для пляшок;
- лезо з серейторним заточуванням;
- консервний ніж.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Матеріал рукояті – метал;
Вага – 215 г.
Функції:
- пасатижі;
- кусачки;
- ніж (60 мм);
- інструмент для зачистки дроту;
- Молоток;
- цвяходер;
- викрутка плоска;
- відкривачка для пляшок;
- лезо з серейторним заточуванням;
- консервний ніж.
Мультиінструменти ТМ Traveler - відмінна альтернатива мультиінструментам ТМ Ganzo, т.к. мають високу якість виконання при значно меншій ціні. Мультиінструмент ідеально лежить в руці, а прогумовані вставки забезпечують протиковзкий ефект. Мультинструмент Traveler буде вам незамінним помічником у подорожі, поході, на рибалці, у побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 215 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Кількість інструментів | 6 |
| Наявність чохла | Немає |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Спеціалізований |
| Функції | Молоток, Цвяходер, Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Серейтор, Шліцева викрутка велика, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴