
Ніж кухонний Jin Fan А011 універсальний
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 00000002392
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна довжина – 231 мм;
Довжина леза – 120 мм;
Ширина леза — 20 мм;
Товщина леза – 1,2 мм;
Матеріал леза – сталь AISI 420;
Матеріал рукояти - пластик із прогумованими вставками.
Довжина леза – 120 мм;
Ширина леза — 20 мм;
Товщина леза – 1,2 мм;
Матеріал леза – сталь AISI 420;
Матеріал рукояти - пластик із прогумованими вставками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 12 см |
| Довжина ножа | 23.1 см |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для овочів/фруктів, Універсальний |
| Довжина клинка | 120 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 1.2 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴