
Ніж кухонний Tramontina 24662/086 PROFESSIONAL MASTER обробний для м'яса
685 ₴
- В наявності
- Код: 00000002492
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж кухонний Tramontina 24662/086 PROFESSIONAL MASTER обробний для м'яса
- Довжина леза: 152,4 мм
- Матеріал рукояті: поліпропілен
- Матеріал клинка: сталь DIN 1.4110
- Призначення: обробний
- Виробник: Tramontina (Бразилія)
Ідеальні ножі для професійного використання, надійні та міцні, довговічні з чудовою, чудовою здатністю нарізування. Лезо - нержавіюча сталь DIN 1.4110, товщина 2 мм. Ідеальна V-подібна форма заточування леза - гарантує точне та акуратне нарізування навіть після тривалого використання. Характерна риса цієї серії - поліпропіленова ручка з антибактеріальним покриттям Microban, що забезпечує захист від запахів, бруду та цвілі, запобігає росту грибків та мікробів. Зручна, масивна та ергономічна ручка, створена для комфортного та безпечного захоплення, спеціальна структура покриття не дозволяє ножу ковзати у руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Ніж обвалочний |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина леза | 15.24 см |
| Вага | 110 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для обвалки м'яса/обробний, Для м'яса |
| Довжина клинка | 152 мм |
| Сталь | DIN 1.4110 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴