
Мультиінструмент (мультитул) Ganzo G204
865 ₴
- В наявності
- Код: 00000002454
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ganzo G204 – це повнорозмірний інструмент, який буде корисним будь-якій активній людині. З його допомогою буде набагато простіше виконати ремонт будинку або під час поїздки на природу. У тому числі він допоможе усунути поломки велосипеда, рибальського, мисливського чи туристичного спорядження і навіть автомобіля. Основний інструмент мультитула – це плоскогубці. У моделі Ganzo G204 вони повнорозмірні і можуть справитися з високими навантаженнями. Також плоскогубці виконують функції кусачок і мають ділянку захоплення предметів круглої форми.
У комплекті – тканинний чохол.
У комплекті – тканинний чохол.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Вага | 253 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 58 мм |
| Кількість інструментів | 9 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Бітотримач, Шило, Пила по дереву, Інструмент для вилучення гачка, Серейтор, Відкривачка для консервів, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка маленька, Ножиці, Набір біт (12 шт) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴


