Хоча Ganzo G201 є мініатюрним пристосуванням, в його комплектації є всі необхідні інструменти, які виготовлені з нержавіючої сталі (440С). Така сталь відрізняється дуже високою міцністю.
Завдяки металевій рукоятці, мультитул стає ще міцнішим. Для максимальної зручності в процесі експлуатації на ручці є насічка, яка допоможе уникнути ковзання.
У комплекті – тканинний чохол.
Завдяки металевій рукоятці, мультитул стає ще міцнішим. Для максимальної зручності в процесі експлуатації на ручці є насічка, яка допоможе уникнути ковзання.
У комплекті – тканинний чохол.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Вага | 265 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 58 мм |
| Кількість інструментів | 9 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Бітотримач, Шило, Пила по дереву, Інструмент для вилучення гачка, Ножиці, Шліцева викрутка маленька, Відкривачка для консервів, Інструмент для зняття ізоляції, Серейтор, Набір біт (12 шт) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 094 ₴




