У розпорядженні власника мультитула - два ножі з лезами різного типу, ножиці, пила, шило, відкривачка, викрутка з невеликим плоским шліцем. Крім того, в гумовому органайзері зібрано великий комплект змінних біт, які фіксуються за допомогою магнітного утримувача. Це насадки з прямим, хрестоподібним та шестигранним перетином. Як і інші інструменти мультитула, вони виготовлені з відшліфованої сталі без покриття.
У комплекті – тканинний чохол.
У комплекті – тканинний чохол.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Вага | 221 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 58 мм |
| Кількість інструментів | 9 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |
| Функції | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Шило, Бітотримач, Пила по дереву, Інструмент для вилучення гачка, Серейтор, Шліцева викрутка маленька, Відкривачка для консервів, Інструмент для зняття ізоляції, Ножиці, Набір біт (12 шт) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴



