Лезо клинка набуло форми American tanto. У нього гладко заточена кромка різу з практично прямою лінією та різким підйомом до вістря. Обух ножа зроблений зі скосом, що створює ефект фальшлезу. Ближче до ручки на спинці ножа зроблено кілька негострих напівкруглих зазубрин, які потрібні для більш надійного упору пальця. Довжина клинка дорівнює 7,5 см. Ніж дістається з ручки за допомогою невеликого шпенька на лезі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 138 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 104 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Кількість інструментів | 2 |
| Наявність чохла | Немає |
| Сталь | 5Cr15Mov |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Повнорозмірний |
| Функції | Ніж, Ножиці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 813 ₴




