
Ніж кухонний Tramontina 24601/085 PROFESSIONAL MASTER для птиці
599 ₴
- В наявності
- Код: 00000000345
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина леза: 127 мм
Матеріал рукояті: поліпропілен
Матеріал клинка: сталь DIN 1.4110
Призначення: для птахів
Виробник: Tramontina (Бразилія)
Ідеальні ножі для професійного використання, надійні та міцні, довговічні із чудовою, відмінною здатністю нарізування. Лезо - нержавіюча сталь DIN 1.4110, товщина 2 мм. Ідеальна V-подібна форма заточування леза - гарантує точне та акуратне нарізування навіть після тривалого використання. Характерна риса цієї серії - поліпропіленова ручка з антибактеріальним покриттям Microban, що забезпечує захист від запахів, бруду та плісняви, запобігає росту грибків та мікробів. Зручна, масивна та ергономічна ручка, створена для комфортного та безпечного захоплення, спеціальна структура покриття не дозволяє ножу ковзати у руці.
Матеріал рукояті: поліпропілен
Матеріал клинка: сталь DIN 1.4110
Призначення: для птахів
Виробник: Tramontina (Бразилія)
Ідеальні ножі для професійного використання, надійні та міцні, довговічні із чудовою, відмінною здатністю нарізування. Лезо - нержавіюча сталь DIN 1.4110, товщина 2 мм. Ідеальна V-подібна форма заточування леза - гарантує точне та акуратне нарізування навіть після тривалого використання. Характерна риса цієї серії - поліпропіленова ручка з антибактеріальним покриттям Microban, що забезпечує захист від запахів, бруду та плісняви, запобігає росту грибків та мікробів. Зручна, масивна та ергономічна ручка, створена для комфортного та безпечного захоплення, спеціальна структура покриття не дозволяє ножу ковзати у руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Ніж обвалочний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина леза | 12.7 см |
| Країна виробник | Бразилія |
| Колір | Білий |
| Вага | 100 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для обвалки м'яса/обробний |
| Довжина клинка | 127 мм |
| Сталь | DIN 1.4110 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴