
Мультиінструмент (мультитул) похідний № YK 06
999 ₴
- В наявності
- Код: 00000000717
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Габаритні розміри – 119 х 45 х 38 мм;
Матеріал леза - сталь 420 (твердість 52-54 HRC);
Матеріал рукояті – пластик.
Інструменти:
- ложка;
- Блузка;
- ніж;
- відкривачка для пляшок + консервний ніж;
- штопор;
- шило;
Мультиінструмент для зручності розкладається на 2 частини.
У комплекті – тканинний чохол.
Матеріал леза - сталь 420 (твердість 52-54 HRC);
Матеріал рукояті – пластик.
Інструменти:
- ложка;
- Блузка;
- ніж;
- відкривачка для пляшок + консервний ніж;
- штопор;
- шило;
Мультиінструмент для зручності розкладається на 2 частини.
У комплекті – тканинний чохол.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Вага | 170 г |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 64 мм |
| Кількість інструментів | 7 |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функції | Ніж, Виделка, Ложка, Штопор, Шило, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴

