
Ніж кухонний Tramontina 24607/082 PROFESSIONAL MASTER для м'яса
745 ₴
- В наявності
- Код: 00000000359
Опис Ніж кухонний Tramontina 24607/082 PROFESSIONAL MASTER для м'яса
Довжина леза: 304.8 мм
Матеріал рукояті: поліпропілен
Матеріал клинка: сталь DIN 1.4110
Призначення: для м'яса
Виробник: Tramontina (Бразилія)
Ідеальні ножі для професійного використання, надійні та міцні, довговічні з чудовою, чудовою здатністю нарізування. Лезо - нержавіюча сталь DIN 1.4110, товщина 2 мм. Ідеальна V-подібна форма заточування леза - гарантує точне та акуратне нарізування навіть після тривалого використання. Характерна риса цієї серії - поліпропіленова ручка з антибактеріальним покриттям Microban, що забезпечує захист від запахів, бруду та цвілі, запобігає росту грибків та мікробів. Зручна, масивна та ергономічна ручка, створена для комфортного та безпечного захоплення, спеціальна структура покриття не дозволяє ножу ковзати у руці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Ніж для м'яса |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина леза | 30.48 см |
| Вага | 210 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для м'яса |
| Довжина клинка | 304.8 мм |
| Сталь | DIN 1.4110 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
- Ціна: 745 ₴