Опис Мультиінструмент (мультитул) EGO A01-8
Довжина в похідному положенні – 85 мм;
Матеріал рукояті – високоякісний полікарбонат.
Головний ніж виконаний з високоякісної нержавіючої сталі: 5Cr15MoV з термообробкою, твердість досягає 57 - 59 одиниць за Роквелом, також має високі кислотні та антикорозійні властивості. Це робить лезо та ножиці гострішими і довго обходиться без перезаточування. Інші складові виконані з нержавіючої сталі 3Cr13MoV.
Багатофункціональний ніж EGO A01-8 незамінний у туристичних походах, подорожах, побуті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Брелок |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Пінцет, Зубочистка, Щипці для зняття ізоляції, Ніж, Викрутка, Шило, Штопор |
| Кількість інструментів | 6 шт. |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 80 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина клинка | 63 мм |
| Функції | Ніж, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Ніж малий, Шліцева викрутка, Штопор, Шило, Пінцет, Зубочиска, Голка |
| Наявність чохла | Немає |
| Сталь | 5Cr15Mov |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴




