Рок брелок Megadeth
Megadeth — американська треш-метал-група з міста Лос-Анджелес, штат Каліфорнія, сформована в 1983 року. Колектив ґрунтується гітаристом і вокалістом Беком Мастейном і бас-гітаристом Девідом Елефсоном після того, як Мастейн був звільнений із групи Metallica.

Ці брелоки вирізняються дуже великими габаритами та вагою. Металеві, двосторонні з символікою улюблених груп.
Характеристики рок брелока:
Тип: брелок
Колір: багатобарвний
Розміри: 8,5 х 2,5 см
Вага: 31 г
Матеріал: цинковий сплав
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 40 г |
| Вид брелока | Універсальний |
| Довжина | 85 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Без покриття |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴




