
Іграшковий ніж-метелик, металевий. Червоний
240 ₴
- В наявності
- Код: 002573 Кр
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний іграшковий ніж-метелик (металевий)
Балісонг для трюків, повністю безпечний і не має заточування. Виготовлений із 420 сталі, а також має тканинний чохол у комплекті. Чудовий подарунок як для дитини, так і дорослого.
Характеристики тренувального іграшкового балісонга для трюків:
Загальна довжина, см: 22.5
Покриття: Satin Finish
Матеріал виробу: сталь 420
Вага метелика, г: 115
Матеріал руків'я: метал
Колір: Червоний + сталевий
Стан новий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Холодна зброя |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Наявність кліпси | Немає |
| Тип складаного | балісонг |
| Тип замка | Балісонг |
| Наявність чохла | Немає |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Товщина клинка | 2.6 мм |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Жовтий |
| Довжина: | 225 мм |
| Вага | 115 г |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


