Розміри в похідному положенні – 82 мм х 54,5 мм х 4,5 мм;
Кількість інструментів – 11;
Інструменти:
- ніж;
- ножиці;
- шпилька стальова;
- пилка для нігтів + викрутка плоска;
- зубочищення;
- пінцет;
- кулькова ручка;
- лінійка (см);
- лінійка (дюйм)
Кількість інструментів – 11;
Інструменти:
- ніж;
- ножиці;
- шпилька стальова;
- пилка для нігтів + викрутка плоска;
- зубочищення;
- пінцет;
- кулькова ручка;
- лінійка (см);
- лінійка (дюйм)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Вага | 26 г |
| Висота | 4.5 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 54.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 34 мм |
| Кількість інструментів | 11 |
| Наявність чохла | Немає |
| Сталь | X55CrMo14 |
| Тип мультитулу | Брелок, Спеціалізований |
| Функції | Ніж, Пилка для нігтів, Шліцева викрутка маленька, Лінійка, Пінцет, Ножиці, Зубочиска, Голка, Ручка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴

