
Шкіряний Рок браслет із металевими вставками
185 ₴
- В наявності
- Код: RockBracer
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рок браслет
Якісний шкіряний браслет — стане незамінною прикрасою як на чоловічій, так і жіночій руці.
Характеристики браслета:
- Тип товару: Браслет
- Стать: Унісекс
- Матеріал: Екошкіра
- Тип кріплення на руці: Кнопка
- Ширина браслета: 2,8 см
- Загальна довжина браслета: 22 см
- Розміри браслета "за застібками": 18 см, 20 см
- Товщина браслета: 2 мм
- Особливості браслета: металеві вставки
- Стан: нове.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 17.5 г |
| Довжина | 220 мм |
| Замок | Кнопки |
| Матеріал | Шкіра-метал |
| Стать | Унісекс |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Готичний |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴


