
Ніж кухонний Tramontina 21179/177 Polywood Сантоку 178мм
695 ₴
- В наявності
- Код: 00000003125
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Ніж кухонний Tramontina 21179/177 Polywood Сантоку 178мм
- Бренд: Tramontina
- Призначення: Японський ніж/Сантоку, Універсальний, Кухарський/Шеф ніж
- Тип кухонних ножів: Класичні ножі зі сталі
- Країна виробник: Бразилія
- Матеріал руків'я: Пластик/Поліпропілен
- Твердість клинка: 52-54 HRC
- Сталь: AISI 420
- Товщина клинка: 2.2 мм
- Довжина клинка: 176 мм
- Вага: 162 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Ніж сантоку |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Довжина леза | 17.6 см |
| Вага | 162 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Японський ніж/Сантоку, Універсальний, Кухарський/Шеф ніж |
| Довжина клинка | 176 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 2.2 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴
