
Чоловічий шкіряний Рок браслет, класичний. Classic
260 ₴
- В наявності
- Код: RockBR Classic
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рок браслет "Classic" Якісний шкіряний браслет — стане незамінною прикрасою на чоловічій руці.
Розмір від 19 см
Характеристики браслета Classic:
- Тип товару: Браслет
- Стать: Унісекс
- Тип металів: сплав
- Матеріал: штучна шкіра
- Тип кріплення на руці: застібка
- Ширина браслета: 5 см
- Загальна довжина браслета: 27 см
- Розміри браслета: 19 см; 20 см;21.5 см; 22 см; 24 см.
- Вага: 35 г
- Стан: нове.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 35 г |
| Довжина | 270 мм |
| Замок | Затяжка |
| Матеріал | Шкіра-метал |
| Покриття | Без покриття |
| Стать | Унісекс |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри | 19 см, 20 см, 21.5 см, 22 см, 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴



