
Рок браслет, шипований. Високий шип. Червоний
220 ₴
- В наявності
- Код: ршбкр
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний шкіряний браслет із високим шипом.
Характеристики шкіряного рок браслета:
Тип: браслет на руку
Стать: Унісекс
Повна довжина: 26 см
Розмір: 17 см; 18см; 19.5 см; 20.5 см.
Тип кріплення шипа: заклепка
Тип кріплення на руці: застібка
Матеріал браслета: шкіра
Матеріал шипів: метал
Ширина браслета: 2,6 см
Висота із шипом: 1 см
Вага: 19 гр
Стан: новий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19 г |
| Довжина | 260 мм |
| Замок | Замок-пряжка |
| Кількість каменів | 14 шт. |
| Матеріал | Шкіра-метал |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Готичний |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Товщина | 1.5 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴
