Браслет з шипами Dalaful — стильний аксесуар у рок-та альтернативному стилі, який підкреслює індивідуальність та впевненість у образі. Виріб виготовлений зі шкіри, що забезпечує довговічність, зносостійкість і комфорт під час носіння.
Металеві шипи надійно закріплені за допомогою заклепок, завдяки чому браслет зберігає свій вигляд навіть при активному використанні. Регульована застібка на кнопках дозволяє точно підігнати аксесуар під зап’ястя. Підходить як для чоловіків, так і для жінок.
Характеристики
-
Бренд: Dalaful
-
Тип виробу: браслет на руку
-
Стать: унісекс
-
Матеріал браслета: шкіра
-
Матеріал шипів: метал
-
Тип кріплення шипів: заклепка
-
Тип застібки: кнопки
-
Повна довжина: 22,5 см
-
Довжина на 1-й кнопці: 18,3 см
-
Довжина на 2-й кнопці: 20,6 см
-
Ширина браслета: 3,9 см
-
Стан: новий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль виконання | Готичний |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 46 г |
| Стан | Новий |
| Замок | Кнопки |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
- Ціна: 300 ₴






