-9%

Рюкзак туристичний Aishanlang 40 л. Чорний колір
680 ₴
621 ₴
- В наявності
- Код: 033-23 Black N
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Aishanlang 40 л Aishanlang — це легкий, але водночас місткий бюджетний рюкзак для походів, риболовлі, подорожей. Створений із легкого нейлону, з розмірами 53 х 30 х16 см він стане Вашим незамінним помічником у будь-якій ситуації.
Характеристики туристичного рюкзака Aishanlang:
- Виробник: Aishanlang Модель: 033-23 Black N
- Матеріал: нейлон
- Розмір: 53*30*16 см
- Місткість: 40 л
- Колір: чорний
- Стан: новий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 40 л |
| За типом конструкції | Анатомічний |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 621 ₴



