
Балісонг, ніж метелик забарвлення Градієнт "Rainbow Skeleton"
400 ₴
- В наявності
- Код: 02934
Ніж метелик, бензиновий "Rainbow Skeleton"
Балісонг, а по простому ніж-метелик, — складний ніж з лезом, що ховається в складеному положенні в ручці, утвореній двома поздовжніми половинками з П-подібним перерізом, шарнірно з'єднаними з хвостовиком леза. Під час відкривання половинки колодки обертаються на 180 градусів у протилежні напрямки щодо полотна ножа, оголюючи лезо і, з'єднуючись, утворюючи ручку.
Балісонг "Rainbow Skeleton" є яскравим представником цього різновиду ножів. Повна довжина цьогої «метелика» становить 24.3 см, водночас довжина леза — 9.5 см. Вага ножа 186 г. Виготовлений балісонг зі сталі марки AISI 420. Якісний, збалансований клинок чудово підійде як для побутового використання, колекціонування, так і для фліпінгу, який став уже своєрідною субкультурою.
У нашому інтернет-магазині Ви знайдете величезний вибір балісонгів на будь-який смак, класичні ножі, тренувальні, навіть футуристичні ножі-метелики з градієнтним забарвленням і помітним дизайном.
Купити ніж-метелик можна залишивши нам заявку, клікнувши на кнопку «Купити»
Характеристики балісонга "Rainbow Skeleton" 2022 PT2 TOTEM:
- Загальна довжина, cм: 24,3
- Довжина ручки, см: 14,8
- Довжина леза, cм: 9,5
- Покриття леза: Anodized
- Матеріал леза: AISI 420
- Твердість сталі: 57-58 HRC
- Вага ножа, г: 166
- Матеріал рукояті: метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Складной |
| Призначення | Туризм |
| Твердість різального леза | 58 HRC |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Довжина ручки | 132 см |
| Довжина ножа | 242 см |
| Довжина в складеному стані | 14 см |
| Поверхня | Глянсова |
| Вага ножа | 166 г |
| Заточення леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Стан | Нове |
| Довжина леза | 95 мм |
| Матеріал леза | Сталь З |
- Ціна: 400 ₴









