
Тактичний ніж із танто клинком, Cold Steel Kobun 17T
550 ₴
- В наявності
- Код: Kobun 17T
Ніж тактичний Kobun 17T з танто-клинком
Ніж із фіксованим лезом Cold Steel Kobun — оригінальний тактичний ніж для прихованого міського носіння та інших цілей.
Kobun має чудові проникні властивості. Клинок ножа виготовлений у формі Tanto (танто), особливістю якого є висока стійкість вістря. Клинок виготовлений із неіржавкої сталі 440. Лезо зведено в нуль.
Колодка ножа виготовлена з металу з міцними пластиковими накладками. Має протиковзне покриття, яке забезпечує чудове зчеплення ручки з долонею. На кінці колодки є отвір під темляк.
Ще однією особливістю ножа є піхви з фірмового пластику Secure Ex. Піхви зручні тим, що в будь-якому положенні (пряме/перевернутий) ніж залишається на своєму місці та не випадає. На всій довжині піхов передбачено кілька отворів для зручного підвішування. Носіть де зручно: на тілі, обмундируванні, спорядженні та навіть на берцях. Для цього краще використовувати паракорд. Також піхви комплектуються тугою знімною кліпсою — доречне доповнення для фіксації на поясі або в кишені.
Ніж Cold Steel Kobun — це гарний, зручний тактичний ніж. Завдяки гострому тонкому лезу чудово підійде і для будь-яких побутових цілей — від розкриття листів до оброблення м'яса на кухні або в поході.
Характеристики танто ножа Kobun 17T:
- Тип: Танто
- Модель: 17T
- Загальна довжина ножа — 25 см.
- Довжина клинка — 12,2 см.
- Товщина обуха — 4 мм.
- Матеріал клинка — якісна неіржавка сталь.
- Матеріал колодки — метал із міцними пластиковими накладками.
- Матеріал піхви — пластик Secure Ex..
- Вага ножа — 143 грами.
- Вага ножа в піхвах — 210 грамів.


| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 210 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 143 г |
| Довжина у складеному стані | 25 см |
| Довжина ножа | 25 мм |
| Довжина рукоятки | 12.8 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 12.2 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Широке застосування |
| Особливості | Танто |
- Ціна: 550 ₴






