Новинка

Ніж стилет, напівавтоматичний Іспанська Tac-force "GolDNova" Фірмовий
500 ₴
- В наявності
- Код: Tac-force GOLD
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж-стилет Tac-force "GolDNova". Золотистий

Стилет "GolDNova"
Ніж Tac-force – отримали широку популярність і визнання серед цінителів якісних клинків за свою простоту і надійність. Стильний, важкий напівавтоматичний ніж має компактний розмір, механізм викиду працює бездоганно (оскільки нічому зламатися), а широка кольорова палітра задовольнить смаки будь-яких естетів. У народі дані ножі отримали назву – Стилети, оскільки мають специфічну форму леза, яке нагадує іспанський кинджал 16 століття. Tac-force «GolDNova» - має помітний золотистий колір, за що дуже подобається колекціонерам.
Характеристики напівавтоматичного стилета "GolDNova":
- Загальна довжина, мм : 230
- Довжина рукояті, мм: 125
- Довжина леза, мм : 105
- Товщина леза, мм: 3,0
- Матеріал леза : сталь 440 З
- Твердість сталі : 53-56 HRC
- Тип замку: Plunge Lock
- Вага ножа, г: 150
- Матеріал рукояті : метал
- Чохл : є
- Стан: новий.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага ножа | 150 г |
| Довжина у складеному стані | 12.5 см |
| Довжина ножа | 23 мм |
| Довжина рукоятки | 12.5 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Поліестер |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Золотистий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 10.5 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





