Металевий ніж Керамбіт Dark Spider Web


Відповіді, на часті запитання:
1. Ніж справжній, металевий
2. Ніж гострий
3. Такого ж, але "тупого" — ні. Можете "затупити" цей.
4. Якщо менеджер ставить під сумнів Ваш вік, будьте ласкаві попросити батьків перетелефонувати нам і підтвердити замовлення.
1. Ніж справжній, металевий
2. Ніж гострий
3. Такого ж, але "тупого" — ні. Можете "затупити" цей.
4. Якщо менеджер ставить під сумнів Ваш вік, будьте ласкаві попросити батьків перетелефонувати нам і підтвердити замовлення.
Характеристики керамбіту Dark Spider Web:
Довжина леза та колодки виміряна за "вигином"
- Загальна довжина, мм: 24.6
- Довжина ручки, мм: 13.4
- Довжина леза, мм: 11.2
- Покриття леза: Black Oxide
- Матеріал леза: 420
- Твердість сталі: 52-55 HRC
- Товщина леза (максимальна товщина в обуха), мм: 3
- Вага ножа, г: 80
- Вага ножа в ножнах, г: 95
- Матеріал рукояті: пластик
- Матеріал чохла: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 80 г |
| Довжина у складеному стані | 24.6 см |
| Довжина ножа | 24.6 мм |
| Довжина рукоятки | 13.4 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 95 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 112 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴








