
Тренувальний ніж-метелик "Red Ninja", без заточки, для фліпінга
300 ₴
- В наявності
- Код: Бал Red 2
Червоний балісонг "Red Ninja"
Балісонг, а в народі ніж-метелик, — складаний ніж з лезом, прихованим в складеному положенні в рукояті, утвореної двома поздовжніми половинками з П-образним перетином, шарнірно з'єднаними з хвостовиком ріжучої частини. При відкриванні половинки рукояті роблять оберт на 180 градусів у протилежні напрями щодо леза, оголюючи його та, з'єднуючись, утворюючи рукоять.
У нашому інтернет-магазині Ви знайдете величезний вибір балісонгів на будь-який смак, класичні ножі, тренувальні, навіть футуристичні ножі-метелики з градієнтним забарвленням і помітним дизайном.
Цей ніж-метелик є - тренувальним. Безпечний, не має заточування, але при цьому габаритами, вагою нічим не поступається справжньому ножу. З ним Ви зможете почати навчання флиппигу без побоювання порізатися.
Характеристики тренировочной бабочки "Red Ninja":
- Загальна довжина, мм: 225
- Довжина рукояті, мм: 120
- Довжина леза, мм: 105
- Товщина леза, мм: 2,1
- Покриття леза: Satin Finish
- Матеріал леза: 420
- Твердість сталі: 52-55 HRC
- Вага ножа, м: 115
- Матеріал рукояті: метал
- Матеріал чохла: немає
- Колір: Червоний + сталевий
- Стан новий.



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 115 г |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Довжина ножа | 22.5 мм |
| Довжина рукоятки | 12 мм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Червоний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 115 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 10.5 мм |
| Товщина леза | 2.1 мм |
- Ціна: 300 ₴



