Металевий керамбит Gradient Spider Web

Відповіді на запитання:
1. Ніж справжній, металевий
2. Ніж гострий
3. Такого ж, але "тупого" - немає. Можете "затупити" цей.
4. Якщо менеджер ставить під сумнів Ваш вік, будьте люб'язні попросіть батьків передзвонити нам і підтвердити замовлення.
Характеристики керамбита Gradient Spider Web:
Довжина леза і рукоятки виміряна по "закруту"
- Загальна довжина, мм: 24.6
- Довжина рукояті, мм: 13.4
- Довжина леза, мм: 11.2
- Матеріал леза: 420
- Твердість сталі: 52 - 55 HRC
- Товщина леза(максимальна товщина біля обуха), мм: 3
- Вага ножа, г: 80
- Вага ножа в ножнах, г: 95
- Матеріал рукояті: пластик
- Матеріал чохла: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 80 г |
| Довжина у складеному стані | 24.6 см |
| Довжина ножа | 24.6 мм |
| Довжина рукоятки | 13.4 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Різні кольори |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 95 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 112 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина леза | 3 |
| Ширина леза | 31 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴







