Топ продаж

Складаний ніж кермбіт X-76
Ніж керамбіт "Hawk Claw" - якісний ніж-напівавтомат із вертикальним викидом леза. Ніж має стилізоване лезо, але при цьому залишив весь свій функціонал, що робить його цікавим як для колекціонерів, так і інструментом для повсякденного використання.
Керамбіт "Hawk Claw" X-76 - має напівавтоматичне викидання леза, тому він легко відкривається однією рукою, а кліпса буде допомагати Вам при транспортуванні та буденному носінні ножа.

Характеристики ножа-керамбіта X-76:
- Загальна довжина, мм: 190
- Довжина ручки, мм: 110
- Довжина леза, мм: 80
- Покриття леза: Black Oxide
- Матеріал леза: 440 С
- Твердість сталі: 57- 58 HRC
- Товщина леза, мм: 3
- Вага ножа, г: 157
- Матеріал рукояті: метал, дерево.
- Напівавтомат

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAWK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 157 г |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Довжина ножа | 190 мм |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 440C |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Коричневий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 157 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴









