
Ніж туристичний Columbia 3020A. Для рибалок, туристів, військових
600 ₴
- В наявності
- Код: 02893
Ніж туристичний Columbia 3020A
Ніж Tramontina Columbia 3020A з прогумованою ручкою — чудовий клинок для всіх, хто любить подорожі, заміські вилазки й, особливо, для прихильників рибної ловлі.
Обух ножа для риболовлі має пристосування для чищення риби від луски, воно зроблене у формі ялинки та чудово впорається з чищенням будь-якої риби.
Прогумована ручка спеціальної форми, розробленої компанією Columbia, забезпечує зручне розташування ножа в руці користувача та виключає прослизання.
У комплекті з ножем представлений респектабельний солідний тканинний чохол, який призначений для безпечного перевезення клинка.
Хочете придбати якісний ніж для риболовлі, походів і пікніків? Ніж Columbia 3020A 315 мм з прогумованою ручкою — чудовий претендент, а щоб переконатися в цьому особисто, замовте його в нашому інтернет-магазині!

У процесі виготовлення спортивних і перочинних ножів Columbia 3020A використовує сталь AISI 420. Це ножова сталь, яка використовується навіть у виробництві мисливських і туристичних ножів, що часто використовуються в екстремальних умовах, ручки виготовлені з урахуванням анатомії руки людини, тому, навіть попри вологу та жир, ніж буде впевнено лежати в руці, не вислизне та не прокрутиться.
Особливості та переваги Columbia 3020A з прогумованою ручкою:
- Загальна довжина, мм: 315
- Довжина ручки, мм: 125
- Довжина леза, мм: 180
- Товщина леза, мм: 3
- Покриття леза: Paint
- Матеріал леза: AISI 420
- Вага ножа, г: 202
- Матеріал рукояті: Прогумований пластик
- Чехол: так
- Матеріал чохла: тканина
- Додаткові інструменти: соррейтер, відкривачка, склобій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Вага ножа | 202 г |
| Довжина у складеному стані | 31.5 см |
| Довжина ножа | 315 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Кордура |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Особливості | Відкривачка для пляшок |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Різні кольори |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 237 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 180 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 600 ₴








